Все города > Odessa > EdLab: Освітня Лабораторія в Одесі

EdLab: Освітня Лабораторія в Одесі


218
12
июня
09:00

Impact Hub Odessa
Grecheskaya, 1a 65014 Odessa Украина
12 червня в Impact Hub Odessa відбудеться освітня лабораторія, на якій учасники розроблять творчі та інноваційні освітні проекти. Запрошуємо вчителів, освітніх активістів, експертів у різних галузях долучитись до творення освітніх змін!

GoFundEd, краудфандинг для освітніх проектів, разом з Education Cluster: Образовательный кластер Одессы и Одесской области створюють майданчик для спільної творчості вчителів, а також освітян, студентів чи школярів, батьків, представників бізнесу, які протягом дня створять разом спільні проекти, які змінять навчальний досвід учнів у школах на краще.

EdLab - це простір для спільної взаємодії, спільного навчання, менторства, підтримки та об’єднання зусиль освітніх новаторів, громадських активістів та бізнесу.

Для участі у Освітній Лабораторії необхідно:
- Сформувати команду (в команду повинні входити як мінімум 2 вчителі з однієї школи, додатково можна залучити батьків, учнів старших класів чи громадських активістів, представників місцевого бізнесу тощо).
- Продумати ідею, з якою Ви б хотіли прийти на Освітню Лабораторію;
- Заповнити аплікаційну форму: https://goo.gl/Zfzr3W

Якщо ви є представником громадського сектору чи бізнесу і Вам було б цікаво долучитись до однієї з команд, просимо також заповнити реєстраційну форму, вказавши свої прагнення та компетенції, які могли б бути корисними учасникам Освітньої лабораторії.

Реєстрація триває до 10.06.2016!

Детальна інформація: http://gofunded.org/2016/05/20/edlab_odessa/

Участь безкоштовна.
Подія триватиме з 9:00 до 20:00.
Місце проведення: Impact Hub Odessa, вул. Грецька, 1а, м. Одеса.